Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 17 komentarzy

polska-kaliningrad

Tomasz Omański - Polak, bloger, dziennikarz polonijny. szef Stowarzyszenia Polskie Centrum Kultury w Kaliningradzie

Kaczyński i jego Duda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przy bardzo niewielkiej frekwencji, wedlug wstepnych obliczen 49% Polacy dziś wybierali swego Prezydenta.

 Pewnym zaskoczeniem może być tylko przewaga kandydata partii Kaczyńskiego a mianowicie Andrzeja Dudy nad urzedującym Prezydentem Komorowskim.

 
Wedlug mnie obaj kandydaci nie mają do zaoferowania Polsce nic nowego. W ciagu najblizszej kadencji prezydenta Dudy Polska a dokladniej elity rzadzące będą skupione na nowych śledztwach dotyczących katastrofy prezydenckiego Tupolewa, tropieniu agentów, oraz poszukiwaniu sfer w relacjach z Rosją ktore jeszcze można by jakoś zepsuć, natomiast Polacy najprawdopodobniej zajmować się będą pakowaniem walizek przed wyjazdem na emigracje zarobkawą z naszego bogatego kraju biednych ludzi.
 
Dla unaocznienia poglądow kandydata Dudy przytocze jego 2 wypowiedzi (wiecej nie warto) dotyczące relacji z Rosja oraz Ukraina.
 
"W programie RMF FM „Kontrwywiad” Andrzej Duda powiedział, że nie można na sto procent wykluczyć rosyjskiej napaści na Polskę. Wobec tego należy podjąć odpowiednie przygotowania, które polegałyby przede wszystkim na rozwijaniu obronnej funkcji armii. Należy zadbać o możliwie najlepsze wyposażenie polskiego wojska.
 
- Dzisiaj nie wolno się zgadzać na to, aby Rosja połykała Ukrainę w kawałkach. To jest nasza odpowiedzialność - odpowiedzialność za integralność państw europejskich i integralność granic. Jeżeli zatrzymamy ten proces, będzie to sukces Europy. Jeżeli Europa zgodzi się na zgniły kompromis, będzie to porażka - podkreślił Andrzej Duda."
 
15 pazdziernika tego roku gdy partia PiS zdobedzie minimalną wiekszość w wyborach do Sejmu spodziewać się możemy nastapienia ostatecznego rozwiązania kwestii rosyjskiej (endlosung) w wykonaniu jej wodza Jaroslawa Kaczyńskiego i jego prezydenta Dudy.
 
Tomasz Omanski
(tekst napisany dla czytelnikow w Rosji)
 
 
 

KOMENTARZE

  • Zwycięża chazaryzm
    "15 pazdziernika tego roku gdy partia PiS zdobedzie minimalną wiekszość w wyborach do Sejmu spodziewać się możemy nastapienia ostatecznego rozwiązania kwestii rosyjskiej (endlosung) w wykonaniu jej wodza Jaroslawa Kaczyńskiego i jego prezydenta Dudy."

    To jest OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII POLSKIEJ w/g chazaro-mongołozy.
  • Tyle w temacie - sami nas wybraliscie...
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MV0zY_795qg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY